650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based trénink
Praktické informace
Skládání tréninku
Webinář:
Sestavování fitness tréninku
garant: Mgr. Jan Caha
U vás doma

Webinář vás provede metodikou sestavení fitness tréninku od začátečníka po zkušeného fitness návštěvníka nebo závodníka. Seminářem vás provede garant vzdělávacího zařízení a kooridnátor rekvalifikačních kurzů instruktorů fitness Mgr. Jan Caha. 

Webinář: Sestavování fitness tréninku

Poskládat efektivní fitness trénink tak, aby fungoval přesně ve vztahu k vašemu cíli, není jednoduchá záležitost. To si uvědomujeme, a tak bychom vás rádi pozvali na seminář zabývající se efektivním skládáním tréninkových plánů ve fitness prostředí. Podíváme se na trénink začátečníka, pokročilého, i zkušeného fitness matadora, práci s jednotlivými tréninkovými proměnnými, jakou jsou pauzy, odpor zátěže nebo například volba cviků. Nebudeme se také zaměřovat pouze na samotnou tréninkovou jednotku, ale také na makrocykly zacílené již ke konkrétnímu cíli. To vše na základě aktuálních vědeckých výzkumů. Seminářem vás provede Mgr. Jan Caha - akademický pracovník Masarykovy univerzity v oboru kinantropologie. 

Co bude obsahem semináře?

  • úvod do sportu, rozdělení a doporučení WHO
  • od tréninkové jednotky až k makrocyklu
  • tréninkové proměnné a práce s nimi 
  • trénink začátečníka
  • trénink s cílem maximální hypertrofie
  • trénink s cílem maximální síly
  • trénink s cílem hubnutí 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.