1000,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Webinář:
Sestavování jídelníčku
garant: Mgr. Jan Caha
02.5.2023
U vás doma

Webinář na téma praktického sestavování jídelníčku s Mgr. Janem Cahou, který vás provede kompletním nastavením jídelníčku a jeho seskládáním včetně zařazení potravin. 

Velký webinář: Sestavování jídelníčku

Webinář "sestavování jídelníčku" je zaměřen na praxi ve skládání jídelníčku. V kurzu se naučíte výpočty jednotlivých energetických příjmů, výpočet makroživin i trojpoměrů živin a jejich nastavení v jídelníčku. Velká část kurzu je zaměřena na vhodný výběr jednotlivých potravin a zdrojů makroživin, úskalí při jejich výběru a vhodné kombinace potravin tak, aby byl jídelníček co nejvyváženější a odpovídal cíli, který od jídelníčku očekáváte. 

Sestavit kvalitní jídelníček není jednoduché, o to více, pokud se snažíte o správné stravování, vhodný výběr potravin a optimální množství jednotlivých makroživin. Kurz "sestavování jídelníčku" pod vedením Mgr. Jana Cahy vám představí základy sestavování jídelníčku, nastavení jednotlivých živin, ale i doporučení v příjmu potravin. 

 Na co se v semináři můžete těšit? 

  • Proč řešit vlastní jídelníček? 
  • Nastavení energetického příjmu a jeho výpočet
  • Nastavení příjmu makroživin
  • Vhodný výběr potravin a odlišnosti mezi nimi
  • Vhodné zdroje sacharidů a jejich výběr
  • Vhodné zdroje tuků a jejich výběr
  • Vhodné zdroje bílkovin a jejich výběr
  • Specifické odlišnosti výživových směrů, frekvence stravování 
  • principy hubnutí a nabírání svalové hmoty

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání: 16:00

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
02.5.2023 4 h U vás doma 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz