650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Spánek a sny pro spokojený život
garant: Ing. Dagmar Kožinová
24.10.2022
U vás doma

Spánek je pro náš život důležitější než si možná myslíme. Ovlivňuje téměř každou oblast našeho žití. Zdraví, vztahy, ale i práci. Nespavost způsobuje řadu zdravotních i psychických potíží. Až třetina lidí uvádí potíže se spánkem. Jak to tedy udělat a dobře se vyspat? Budeme si povídat nejen o důležitosti spánku, ale i tom, jak na to. Navíc během noci přichází sny, které mají specifickou funkci v našich životech. Co nám přináší? Jaké je jejich poselství? 

Webinář: Spánek a sny pro spokojený život

Cíl kurzu: zlepšit kvalitu spánku a seznámit se se svými sny. 

Kurz je vhodný pro každého kdo nekvalitně spí, a chce se dozvědět více o snech a ze snů. 

Obsah semináře v bodech

  • proč je kvalitní spánek důležitý
  • jaké jsou fáze spánku
  • kdy je nejlepší jít spát a proč je dobré respektovat spánkový režim
  • jak souvisí spánek se stresem
  • řekneme si o spánkové psychohygieně 
  • jak na nespavost a jiné spánkové neduhy
  • prostě, jak se naučit lépe spát a k tomu ještě i snít
  • své sny si nejen pamatovat, ale i z nich získat informace
Webinářem vás provází Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu a také osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká témata z této oblasti. Je koučkou, lektorkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, vztaku k ženské proměnlivosti, sebepřijetí a sebelásky. Autorka projektu www.zenskecykly.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Čas konání:  17:00

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
24.10.2022 3 h U vás doma 650,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz