900,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Z pohodlí domova
Webinář:
Sportovní výživa
garant: Mgr. Jan Caha

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Diametrální odlišnost sportovních disciplín si vyžaduje i rozdílný přístup ve výživě. Z pohledu výživy tak není sportovec jako sportovec. Jak se stravovat v jednotlivých sportovních disciplínách a jak nastavit svoji výživu, nebo výživu svého klienta, aby dokázal v daném sportu prosperovat a uspět? 

Webinář: Sportovní výživa

Sport nás provází celým životem. Je třeba na něj reagovat, a to nejen změnami v tréninku, ale také z pohledu změn v jídelníčku a stravování. Ve webináři se dozvíte, jak nastavit svůj jídelníček v různých sportovních disciplínách, zefektivnili regeneraci těla, nastavili vhodnou výživu pro hubnutí tuku, nabírání svalové hmoty, jak bychom měli nastavit jídelníček ve vytrvalosti nebo ve sportovních hrách. Každá sportovní disciplína si jednoduše vyžaduje jiný přístup. Webinář je také doplněním informací pro výživové poradce, kteří se potýkají s vhodným nastavením sportovní výživy. 

Co bude obsahem? 

  • Jak se v ČR a Evropě hýbeme, a jak bychom měli?
  • Rozdělení a odlišnosti sportů z pohledu metabolismu a fyziologie
  • Reakce a adaptace na sport, rozvoj a rozdělení schopností nebo dovedností a jejich vztah k výživě
  • Výživa v silových sportech a fitness
  • Výživa při snižování množství tuku 
  • Výživa ve vytrvalostních sportech
  • Funkční doplňky stravy ve sportu 

Webinářem vás provází Mgr. Jan Caha - doktorand Masarykovy univerzity v oboru Kinantropologie a garant vzdělávacího zařízení Fitness Institut. 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti. 

Čas konání:  16:00

 

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.