650,- Kč
Profesionální lektoři
Zkušení lektoři
Certifikát
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Webinář:
Suplementační postupy ve fitness a silových sportech
garant: Mgr. Petr Loskot
U vás doma

Doplňky stravy jsou fenoménem současného sportu i běžného života. V záplavě suplementů však není možné se zcela zorientovat, a tak jsme pro Vás připravili webinář: Suplementační postupy ve fitness a silových sportech s Mgr. Petrem Loskotem. 

Webinář: Suplementační postupy ve fitness a silových sportech

Webinář vás provede světem doplňků stravy, a to z pohledu vědy a funkčnosti. P semináři byste tak měli být schopni zorientovat se ve výběru doplňku stravy adekvátně pro vaši sportovní disciplínu nebo do běžného života. Seminářem vás provede Mgr. Petr Loskot. 

Na co se můžete těšit? 

  • Ukotvení doplňků stravy v legislativě - bezpečnost DS, co může a co nemůže DS obsahovat? Můžeme považovat DS za léčivo? EU vs. USA verze DS
  • Nejužívanější skupiny doplňků stravy - jaké zvolit vzhledem k cílům, složení, dávkování, časování
  • Proteinové přípravky - jaký protein vybrat do diety, jaký do objemu, jaký po vytrvalostním výkonu? Dávkování, rozdíly ve složení, aditiva v proteinech, bezpečnost, rozdíly ve výrobě a vliv na kvalitu
  • Gainery - Výrobky plné nekvalitních bílkovin a cukru, nebo šikovný pomocník? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Kreatin, BCAA, glutamin - Výběr, složení, dávkování, časování
  • Nakopávače a stimulanty - Jaké látky by měla mít ideální předtréninkovka? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Spalovače - Jaké látky by měl obsahovat efektivní spalovač tuku? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Vitaminy a minerální látky - Výběr, složení, dávkování, časování, interakce ve vstřebávání a jak je obejít

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.