500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Z pohodlí domova
Webinář:
Suplementační postupy ve vytrvalostních sportech
garant: Mgr. Petr Loskot
07.10.2021
U vás doma

Doplňky stravy jsou fenoménem současného sportu i běžného života. V záplavě suplementů však není možné se zcela zorientovat, a tak jsme pro Vás připravili webinář: Suplementační postupy ve vytrvalostních sportech s Mgr. Petrem Loskotem. 

Webinář: Suplementační postupy ve vytrvalostních sportech

Webinář vás provede světem doplňků stravy, a to z pohledu vědy a funkčnosti. Po semináři byste tak měli být schopni zorientovat se ve výběru doplňku stravy adekvátně pro vaši sportovní disciplínu nebo do běžného života. Seminářem vás provede Mgr. Petr Loskot. 

Na co se můžete těšit? 

  • Ukotvení doplňků stravy v legislativě - bezpečnost DS, co může a co nemůže DS obsahovat? Můžeme považovat DS za léčivo? EU vs. USA verze DS
  • Nejužívanější skupiny doplňků stravy - jaké zvolit vzhledem k cílům, složení, dávkování, časování
  • Proteinové přípravky - jaký protein vybrat do diety, jaký do objemu, jaký po vytrvalostním výkonu? Dávkování, rozdíly ve složení, aditiva v proteinech, bezpečnost, rozdíly ve výrobě a vliv na kvalitu
  • Gainery - Výrobky plné nekvalitních bílkovin a cukru, nebo šikovný pomocník? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Kreatin, BCAA, glutamin - Výběr, složení, dávkování, časování
  • Nakopávače a stimulanty - Jaké látky by měla mít ideální předtréninkovka? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Vitaminy a minerální látky - Výběr, složení, dávkování, časování, interakce ve vstřebávání a jak je obejít
  • Kofein, Beta alanin, Nitráty, Jedlá soda, Sacharidy během tréninku

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 7.10. od 17.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 7. 10. v 9.00

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
07.10.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz