500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Timemanagement aneb řídím svůj čas
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

O time managementu toho bylo zmíněno už spousta. Víme, že se jedná o sadu postupů a nástrojů či doporučení, jak si plánovat čas tak, abychom ho dokázali využít co nejefektivněji. Hospodaření s časem vyžaduje plánování, stanovení cílů, delegování, analýzy stráveného času, stanovení priorit a spoustu dalších činností, které nejspíš známe, ale je občas těžké je umět zpracovat a začít se podle nich řídit.

Webinář: Timemanagement aneb řídím svůj čas

Seminář určený pro ty, kteří věčně nestíhají, ale i pro ty, kteří toho mají hodně. Skutečně kvalitní time management se nezaměřuje jen na efektivnost, ale i například na stupnici hodnot. Na semináři získáte prostor, kdy se můžete podívat na to, co je ve vašem životě podstatné a co vedlejší a jak vše udělat, aby to bylo v harmonii s vašim tělem, ale i vztahy. Tak abyste byli schopni zvládnout všechno, co je skutečně důležité a to nejen ve vaší práci. Naše životní spokojenost závisí do velké míry i na tom, jak zacházíme s časem. Podíváme se na to, jak s minimem energie dosahovat maxima a jak může čas pracovat pro nás.

Cílem kurzu je vytvořit si vlastní pravidla, případně vylepšit ta stávající. S cílem stihnout, co je pro nás důležité a snížit stres v našich životech.

Na co se můžete těšit? 

  • Kdy a jaké aktivity nám jdou nejlépe?
  • Jak si organizovat svůj den?
  • Jak se lépe připravovat a zazdrojovat?
  • Co je pro nás opravdu nejdůležitější?

Webinářem vás provází Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu a také osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká témata z této oblasti. Je koučkou, lektorkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, vztaku k ženské proměnlivosti, sebepřijetí a sebelásky. Autorka projektu www.zenskecykly.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 10. 6. v čase 15.-19.00 hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 10. 6. v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.