2500,- Kč
Zkušení lektoři
Certifikát
Zásobník cviků
Skripta
Trénink se závěsnými systémy I.
garant: Havelková / Pavelek

Závěsné systémy jsou v dnešní době v různých podobách prezentovány ve všech fitness centrech a jsou stále žhavou novinkou jak skupinových, tak i soukromých lekcí. Ne vždy jsou ale využívány a aplikovány správně. Cílem tohoto semináře je se práci s nimi nejenom naučit, ale i pochopit, jak je správně zapojit do tréninkové jednotky a vytěžit z nich maximum.

CO JE OBSAHEM

Zopakujete si znalosti anatomie, pochopíte práci hlavních svalových skupin a naučíte se jejich správné zapojení při základních cvicích s využitím závěsných systémů. Osvojíte si správné provedení jednotlivých cviků se závěsnými systémy a vytvoříte si dostatečnou zásobu pro svůj vlastní trénink. Dozvíte se, jak si lze sestavit vlastní tréninkovou jednotku a jak bezpečně cvičit doma bez dohledu trenéra.

Obsah semináře v bodech:

  • základy anatomie
  • základní principy cvičení se závěsným systémem
  • benefity využití závěsných systémů jako pomůcky pro trénink
  • zařazení závěsných systémů do tréninkového plánu
  • praktické provedení cviků
  • ukázková lekce s využitím závěsných systémů

LEKTOREM DNE JE...

.. v Brně Barbora Havelková, absolventka trenérské školy FitNet PaedDr. Vladimíra Koloucha, trenérka skupinových lekcí a individuálních lekcí v Core Training Center Brno.

...  v Ostravě Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková) - inklinuje především k individuálnímu poradenství a cvičení. Věnuje se lektorské činnosti, vede edukační semináře a workshopy, vzdělává veřejnost v oblasti fitness. Pomáhá lidem zlepšovat zdravotní stav, redukovat váhu a posílit jádro. Snaží se učit své klienty získat kontrolu nad vlastním tělem a pracovat s psychikou. Zabývá se také kineziotapingem.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Semináře se mohou účastnit lidé, kteří používají při své práci závěsné systémy, ale stále tápou, zda je používají správně nebo si pouze potřebují objasnit nějaká základní pravidla či rozšířit zásobník cviků. Stejně tak je vhodný ale i pro začátečníky, kteří dosud cvičili pouze s vlastní vahou těla nebo na strojích ve fitness centru a rádi by do svého tréninku zařadili něco nového, co posune jejich tělo zase o kousek dál k vysněnému cíli. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7
  • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18, Poruba

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
  • OSTRAVA - 10.30-17.30 hod., během dne je obědová pauza

Kapacita: 12 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT

Po úspěšném absolvování Tréninku se závěsnými systémy I. máte možnost si rozšířit získané vědomosti na workshopu Trénink se závěsnými systémy II., který je určen primárně pro osvojení si správné techniky cviků a rozšíření zásobníku cviků. I tímto dnem vás provede Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková).

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.