1250,- Kč
Zkušený lektor
Rozšířený zásobník cviků
Plánování tréninku
Certifikát o účasti
Trénink se závěsnými systémy II.
workshop
garant: Havelková / Pavelek
20.5.2023

Workshop je navazujícím pokračováním semináře Trénink se závěsnými systémy I.

CO JE OBSAHEM

Workshop se věnuje pouze praktické části tréninku se závěsnými systémy. Zafixujete si základní cviky, které se budou rozšiřovat a zapojovat do různých sestav, rozšíříte si portfolio cviků, dostanete nové možnosti a návody, jak si obohatit, zpestřit anebo upravit váš tréninkový plán se závěsnými systémy.

Obsah workshopu v bodech:

  • zásobník cviků na horní, dolní část těla a střed těla
  • aerobní a kardio cviky
  • návod na sestavení lekce a její základní dělení

LEKTOREM DNE JE...

... v Brně Barbora Havelková absolventka trenérské školy FitNet PaedDr. Vladimíra Koloucha, trenérka skupinových lekcí a individuálních lekcí v Core Training Center Brno.

...  v Ostravě Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková) - inklinuje především k individuálnímu poradenství a cvičení. Věnuje se lektorské činnosti, vede edukační semináře a workshopy, vzdělává veřejnost v oblasti fitness. Pomáhá lidem zlepšovat zdravotní stav, redukovat váhu a posílit jádro. Snaží se učit své klienty získat kontrolu nad vlastním tělem a pracovat s psychikou. Zabývá se také kineziotapingem.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Pro účast na workshopu doporučujeme absolvování semináře Trénink se závěsnými systémy I. Vítáni jsou ale také ti, kteří se závěsnými systémy mají již praktické zkušenosti, znají jeho principy a základní cviky a chtějí si pouze rozšířit zásobník cviků, získat nové tréninkové poznatky či si jenom osvěžit svůj vlastní trénink.

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7
  • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18, Poruba

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00.-12.00 hod.
  • OSTRAVA - 10.30-13.30 hod.

Kapacita: 12 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
20.5.2023 3 h Respect Club 1250,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz