750,- Kč
Zkušený lektor
Rozšířený zásobník cviků
Plánování tréninku
Certifikát o účasti
Trénink se závěsnými systémy II.
workshop
garant: B. Havelková / A. Indráková

 Workshop je navazujícím pokračováním semináře Trénink se závěsnými systémy I.

CO JE OBSAHEM

Workshop se věnuje pouze praktické části tréninku se závěsnými systémy. Zafixujete si základní cviky, které se budou rozšiřovat a zapojovat do různých sestav, rozšíříte si portfolio cviků, dostanete nové možnosti a návody, jak si obohatit, zpestřit anebo upravit váš tréninkový plán se závěsnými systémy.

Obsah workshopu v bodech:

  • zásobník cviků na horní, dolní část těla a střed těla
  • aerobní a kardio cviky
  • návod na sestavení lekce a její základní dělení

LEKTOREM DNE JE...

... v Brně Barbora Havelková, absolventka trenérské školy FitNet PaedDr. Vladimíra Koloucha, Ph.D., trenérka skupinových a individuálních lekcí Core Training center Brno.

... v Ostravě Mgr. Aleks Indráková - zaměřuje se na TRX, funkční i silové tréninky, bojové sporty a sebeobranu. Umí vás připravit na přijímací zkoušky na vysokou školu nebo k policii. Pomůže vám při hubnutí a cílené redukci. Působí také jako výživová poradkyně. Dále je lektorkou odborných seminářů, workshopů a edukačních přednášek o zdravém životním stylu a primární prevenci poruch příjmu potravy.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Pro účast na workshopu doporučujeme absolvování semináře Trénink se závěsnými systémy I. Vítáni jsou ale také ti, kteří se závěsnými systémy mají již praktické zkušenosti, znají jeho principy a základní cviky a chtějí si pouze rozšířit zásobník cviků, získat nové tréninkové poznatky či si jenom osvěžit svůj vlastní trénink.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice
  • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18, Poruba

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-12.00 hod., během dne je krátká pauza
  • OSTRAVA - 10.00-13.00 hod., během dne je krátká pauza

Kapacita: 12 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.