650,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Trénink začátečníka a jeho periodizace
garant: Mgr. Jan Caha
11.4.2023
U vás doma

Webinář zaměření na periodizaci v tréninku začátečníka a praktické tréninkové plány tak, abychom postavili kvalitní základ pro další vývoj sportovce ve fitness nebo obecně silových sportech. Přednášejícím je Mgr. Jan Caha - doktorand studia Kinantropologie na MU v Brně se zaměřením na silový trénink a garant vzdělávacího zařízení. 

Webinář: trénink začátečníka

V tomto webináři se zaměříme na konkrétní fáze a vývoj začátečnického tréninku od absolutního začátečníka, po trénink pokročilého sportovce, periodizaci, vývoj pohybových schopností a dovedností. Zaměříme se také na praktické sestavování tréninkových plánů s různými cíli, které můžeme v tréninku začátečníka sledovat. 

Obsah webináře: 

  • cíl tréninku začátečníka 
  • pohybové schopnosti a dovednosti (technika vs. síla) 
  • periodizace v tréninku začátečníka (absolutní zažátečník, začátečník, začátečník pokročilý) 
  • skladba tréninkové jednotky
  • důležité tréninkové proměnné 
  • střed těla 
  • stroje vs. činky
  • obecné principy rozvoje síly a svalové hmoty

 

Lektorem dne je Mgr. Jan Caha - garant vzdělávacího zařízení a doktorand Masarykovy univerzity v oboru Kinantropologie.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
11.4.2023 3 h U vás doma 650,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz