1000,- Kč
Zkušený lektor
Praktické nácviky modelových situací
Typologie osobnosti
a vedení tréninku
garant: Mgr.Martina Koubíková,Ph.D.

Psychologie je velmi přínosným oborem, se kterým se potýkáme denně, pokud jsme v kontaktu s lidmi. V oblasti sportu a fitness je velmi důležitá a netřeba ji opomíjet. Při práci s klienty, ale i při práci se sebou samými, pracujeme se všemi prvky psychologie a více či méně se je snažíme uplatnit. Jejich znalost nás může zvýhodnit v konkurenčním prostředí, udělat z nás lepšího trenéra, lepšího instruktora, lektora anebo trénovaného jedince. Avšak abychom mohli tyto poznatky aplikovat do praxe, je třeba je znát a umět s nimi pracovat.

CO JE OBSAHEM

Práce trenéra není pouze o znalostech těla a správné techniky cviků, kvalitní trenér musí využívat také znalosti psychologie, aby mohl dobře poznat, jaký klient před ním stojí a jaký způsob vedení je právě pro tohoto klienta nejvhodnější.

Obsah semináře v bodech:

  • Rádi byste na první pohled odhadli, kdo před vámi stojí?
  • Míváte někdy obavy z výrazných osobností, které máte trénovat?
  • Jsou pro vás výzvou komplikované osobnosti, ale nejste si jisti, jak s nimi pracovat?
  • Je určitý typ klientů, se kterými se vám špatně pracuje?
  • Jaké komplikace je možné očekávat u jednotlivých typů klientů a jak se s těmito komplikacemi vypořádat?

Formou modelových situací, reálných příkladů a diskusí si na všechny výše uvedené otázky odpovíme pod vedením zkušeného psychologa a navíc budou mít účastníci možnost vyzkoušet si test osobnosti sami na sobě.

LEKTOREM DNE JE...

… zkušená psycholožka a terapeutka, Mgr. Martina Koubíková, Ph.D. Ve své soukromé terapeutické praxi využívá komplexní přístup propojení mysli a těla. V rámci praxe se věnuje primárně poznání sebe sama, dosažení cílů. Věnuje se lektorské činnosti a přednáší na domácích i zahraničních workshopech a konferencích. Klade důraz na praktické zkušenosti a nácviky, aby klienti uměli získanou teorii zpracovat i ve svém životě.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen jak pro trenéry, tak pro začátečníky ve fitness - tedy pro všechny, kteří zhruba tuší, že existuje něco jako typologie osobnosti, ale rádi by se s tímto tématem seznámili blíže a naučili se ho aplikovat v praxi. Rozpoznat na první pohled typ člověka a vědět, jak s ním jednat, abyste došli k vzájemnému pochopení. V tréninku je poznání člověka, který stojí naproti vám, nezbytně důležité a pokud nechcete klienty odradit, musíte je umět odhadnout, poznat a dle toho s nimi jednat. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - Impact HUB, Cyrilská 7

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-13.00 hod., během semináře je krátká pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.