2000,- Kč
Zkušení lektoři
Skripta a certifikát
Úvod do vzpěračských technik
garant: Mgr. Kateřina Vašíčková
28.11.2021

Vzpírání je olympijská disciplína, se kterou se stále více setkáváme v našich fitness clubech a fitness centrech. Pojďme se společně naučit správné technické provedení či vylepšit stávající techniku.

CO JE OBSAHEM

Během dne se seznámíte se základními technikami vzpírání. Od provedení mrtvého tahu, dřepu až po přemístění, výraz a trh. Součástí je i optimální rozcvičení a kompenzační cvičení výhodné právě pro vzpírání.

Osnova semináře v bodech:

  • rozcvičení, mobilizace - důležité body pro začátek tréninku
  • rozbor jednotlivých technik s praktickou aplikací
  • způsoby drillu jednotlivých technik
  • fázování pohybu kompenzace, doplňková cvičení

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Kateřina Vašíčková, magistra v oboru Učitelství tělesné výchovy a sportu - Kondiční trenér, doktorandka na FSpS na Katedře gymnastiky a zároveň milovnice CrossFitu a vzpírání, trenérka v NewPark Gymu a závodnice v CrossFitu v ČR i zahraničí.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro všechny trenéry a trénované a ty, kdo si chtějí rozšířit vědomosti a možnosti cvičení s osou. Spolu s lektorkou si rozeberete základní chyby a jejich nápravu a také možnosti zařazení do tréninkové jednotky.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 9.30-16.30 hod., během semináře je obědová pauza 

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
28.11.2021 6 h VT Gym, Praha 2000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz