500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Úzkost a stres
garant: MUDr. Alina Kulakovská
U vás doma

V této sérii tří webinářů (Duševní zdraví, Úzkost a stres, Poruchy příjmu potravy) se s lékařkou psychiatrie Alinou Kulakovskou nejprve podíváme na nejčastější mentální poruchy, kterým a jak můžeme předcházet, jak pečovat o své duševní zdraví a jak jednat s člověkem s duševní poruchou. Poté se blíže zaměříme na úzkostné poruchy (panické ataky, OCD, generalizovanou úzkostnou poruchu, atd.), jak vznikají, a jak je lze úspěšně řešit a předcházet jim. Zmíněn bude také stres, jeho spojitost s úzkostí a eliminace distresu ze života. V posledním třetím webináři si více přiblížíme Poruchy příjmu potravy nejen teoreticky ale také pomocí kazuistik, s náhledem jak komunikovat s klientem/blízkou osobou trpící poruchou příjmu potravy. 

Alina klade důraz na bezpečný prostor pro Vaše dotazy a snaží se webinář přizpůsobovat především tomu, co Vás samotné zajímá. Aktivita během přednášky je obzvláště vítaná!

Webinář: Úzkost a stres

Obsah semináře v bodech:

  • K čemu slouží úzkost
  • Co dělat když se vymkne kontrole 
  • Možnosti medikace
  • Management panických atak
  • Vliv stresu na fyzické i psychické zdraví
  • Péče o své duševní zdraví (psychohygiena)
  • Redukce a eliminace stresu 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání: 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.