500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Úzkost a stres webinář
garant: MUDr. Alina Kulakovská
03.11.2020
U vás doma

Tento webinář je volným pokračováním Duševního zdraví s lékařkou psychiatrie Alinou Kulakovskou. Tentokrát s bližším zaměřením na úzkost a panické ataky, jak vznikají a jak je lze úspěšně řešit a předcházet jim. Podíváme se také na stres, který s úzkostí souvisí, povíme si o základech psychohygieny, co obnáší, jak si pomoci k lepšímu zvládání stresu a případné eliminaci „špatného stresu“ z našeho života.  

Webinář: Úzkost a stres

Obsah semináře v bodech:

  • K čemu slouží úzkost

  • Co dělat když se vymkne kontrole 
  • Možnosti medikace
  • Management panických atak
  • Vliv stresu na fyzické i psychické zdraví
  • Péče o své duševní zdraví (psychohygiena)
  • Redukce a eliminace stresu 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 3.11. od 17.00 
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 3 11. ve 10.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
03.11.2020 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz