500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Úzkost a stres
garant: MUDr. Alina Kulakovská
04.11.2021
U vás doma

V této sérii tří webinářů (Duševní zdraví, Úzkost a stres, Poruchy příjmu potravy) se s lékařkou psychiatrie Alinou Kulakovskou nejprve podíváme na nejčastější mentální poruchy, kterým a jak můžeme předcházet, jak pečovat o své duševní zdraví a jak jednat s člověkem s duševní poruchou. Poté se blíže zaměříme na úzkostné poruchy (panické ataky, OCD, generalizovanou úzkostnou poruchu, atd.), jak vznikají, a jak je lze úspěšně řešit a předcházet jim. Zmíněn bude také stres, jeho spojitost s úzkostí a eliminace distresu ze života. V posledním třetím webináři si více přiblížíme Poruchy příjmu potravy nejen teoreticky ale také pomocí kazuistik, s náhledem jak komunikovat s klientem/blízkou osobou trpící poruchou příjmu potravy. 

Alina klade důraz na bezpečný prostor pro Vaše dotazy a snaží se webinář přizpůsobovat především tomu, co Vás samotné zajímá. Aktivita během přednášky je obzvláště vítaná!

Webinář: Úzkost a stres

Obsah semináře v bodech:

  • K čemu slouží úzkost
  • Co dělat když se vymkne kontrole 
  • Možnosti medikace
  • Management panických atak
  • Vliv stresu na fyzické i psychické zdraví
  • Péče o své duševní zdraví (psychohygiena)
  • Redukce a eliminace stresu 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 04.11. od 17.00 
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 04 11. v 09.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
04.11.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz