500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa a imunitní systém
garant: Mgr. Ing. Markéta Rozinková
16.11.2021
U vás doma
Velmi žádaný a aktuální webinář, který Vám pomůže pochopit, co vše na imunitním systému závisí, co do něj spadá, jaké musí mít imunitní systém podmínky, aby správně fungoval a co má na naši imunitu vliv. Dozvíte se ověřené informace o smyslu užívání některých suplementů. 
Vhodný je pro všechny, co se zajímáte o zdravou výživu do hloubky, co chcete pochopit, jak funguje imunitní systém, anebo chcete i pro sebe něco udělat a vyřešit tak nějaký zdravotní problém. Pokud často trpíte na močové infekce, na otoky,  často jste užívali antibiotika a trpíte na trávicí obtíže, na opakované angíny nebo se Vám zdá, že Vám rekonvalescence po nemoci trvá déle, neváhejte a přihlaste se!
 

Webinář: Výživa a imunitní systém

Obsah semináře v bodech

  • Definice imunity a imunitního systému
  • Rozdělení imunitního systému
  • Zdravé tělo jak předpoklad zdravého imunitního systému
  • Spánek, stres, pohyb a vliv na imunitní systém
  • Vybrané vitaminy a minerální látky a vliv na imunitní systém 
  • Antioxidanty a flavonoidy
  • Potraviny pro podporu imunity
  • Přírodní doplňky

Lektorem dne je výživová poradkyně Mgr. Ing. Markétou Rozinková.

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá v neděli 16.11.. od 17.00 do 20.00 hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 16. 11. do 9.00 hod. nebo po naplnění kapacity.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
16.11.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz