500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Praktické informace
Certifikát o účasti
Z pohodlí domova
Webinář
Výživa a životní styl v prevenci diabetu 2. typu.
garant: Mgr. Petr Loskot
09.12.2021
U vás doma

Webinář: Výživa a životní styl v prevenci diabetu 2. typu.

Diabetem 2. typu trpí přes 1 milion Čechů a jejich počet bude nadále růst. Cukrovka 2. typů nebolí, a proto jsou její dopady společností podceňovány. Přitom se jedná o významný rizikový faktor viníku kardiovaskulárních chorob, slepoty nebo amputace dolní končetiny. Správná výživa a zdravý životní styl jsou však těmi nejsilnějšími faktory, jak vzniku cukrovky čelit. Webinářem vás provede Mgr. Petr Loskot. 

Na co se můžete těšit? 

  • Aktuální výskyt diabetu 2. typu v ČR a ve světě
  • Diagnostika prediabetu a diabetu 2. typu
  • Výživa v prevenci diabetu 2. typu
  • Vzniká cukrovka pouze kvůli nadměrné konzumaci cukru?
  • Životní styl v prevenci diabetu
  • Jak moc je důležitý pohyb?
  • Závěrečné shrnutí a diskuse

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 9.12. od 17.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 9.12. v 9.00

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
09.12.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz