1000,- Kč
Skripta
Zkušený lektor
Zdravé recepty
Výživa dětí
garant: Mgr. Hana Holišová
29.9.2019

Správně vedená výživa v dětském věku je ideálním startem do života. Ovšem dnes se o dětské výživě hovoří v různých souvislostech (obezita, alergie či intolerance) a informací a mýtu kolem ní je nespočet. Na semináři se dozvíte vše od základů, tedy od výživy těhotných a kojících, až po výživu adolescentů. Vše pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Hanky Holišové.

CO JE OBSAHEM

Na semináři bude zahrnuta také výživa těhotných a kojících žen, protože to, jak se bude dítě stravovat v následujícím životě, ovlivňuje právě tohle období. Poté budou pečlivě probrány životní etapy dítěte – období kojenecké, batolecí, předškolní, školní (adolescenti). Nebudou chybět i moderní témata – celiakie, intolerance na laktózu, alergie, vegetariánství.

Obsah semináře v bodech:

 • Vnímání stravy u dětí
 • Výživa těhotných
 • Výživa kojenců
 • Výživa batolat
 • Výživa předškolních, školních a dospívajících dětí
 • Pitný režim
 • Sladkosti v legislativě
 • Obezita dětí
 • Vegetariánství u dětí
 • Alergie a intolerance u dětí, celiakie

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Hana Holišová vystudovala na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně bakalářský obor nutriční terapeut a dále navazující magisterský obor nutriční specialista. Mnoho zkušeností z oblasti výživy nasbírala během praxí v nemocnicích a výživových poradnách v rámci nemocnic. Pracovala jako nutriční terapeut v poradně pro děti s nemocí motýlích křídel v organizaci Debra ČR. Nyní vede svoji soukromou poradnu pro děti a dospělé v Zubří.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Výživa dětí je tématem, o který by se měly zajímat nejenom rodiče, a to jak stávající, tak budoucí, ale také pedagogové, trenéři dětí a každý, kdo se chce podílet na tom, aby dal dětem do života kvalitní základ v podobě kvalitní stravy.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - Impact HUB, Cyrilská 7

Čas konání:

 • BRNO - 10.00 -16.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

V rámci výživy jsme pro vás připravili další specializované semináře věnované vybrané tematice, a to je seminář Výživa seniorů či Výživa těhotných, také pod vedením Mgr. Hany Holišové.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
29.9.2019 6 h Impact HUB Brno 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz