650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa pro mikrobiom
garant: RNDr. Bezdíček-Králová, PhD
22.11.2022
U vás doma

Navazujeme na první webinář, který se zabýval mikrobiomem jako celkem a v dalším webináři se podíváme pouze na vhodnou výživu pro mikrobiom s cílem lepšího a pevnějšího zdraví a trávení. 

Webinář: Výživa pro mikrobiom

Pokračování úspěšného webinář "mikrobiom" se zaměřením nyní pouze na výživu s RNDr. Stanislavou Královou, PhD. vás zavede do všech zákoutí vhodné výživy pro váš mikrobiom. Napomůže tak najít ideální prostředky práce s vaší střevní mikroflórou s jasným cílem, tím je zlepšení metabolismu, vstřebávání a hlavně celkového zdraví, které s mikrobiomem úzce souvisí. 

Na co se můžete těšit? 

  • mikrobióm a co když nefunguje? 
  • onemocnnění spojené s nefungujícím mikrobiomem
  • intolerance a mikrobiom
  • Jak mikrobiom nakopnout? 
  • fermentace
  • potraviny benefitní pro mikrobiom
  • probiotika, prebiotika
  • Čím si neničit mikrobiom

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti. 

Čas konání:  17:00

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
22.11.2022 3 h U vás doma 650,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz