500,- Kč
Certifikát o účasti
Evidence based
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa v oblasti prevence a léčby lymfatických onemocnění
garant: Mgr. Ing. Markéta Rozinková
U vás doma

Celkem 3 hodinový jedinečný webinář, který podrobně pojednává o lymfatickém systému. 

Webinář: Jak na nákup zdravých potravin

Víte, že lymfatický systém je součást imunitního systému? Chcete se dozvědět, jak to všechno funguje? Už jste určitě někdy četli o tom, jak se odvodnit, když máte oteklé ruce, nebo Vám byly nabízeny doplňky na odvodnění. Mají ale smysl? Jaké vlivy mohou lymfatický systém poškodit? Víte, že někdy může jít i o nevratnou záležitost? Jak se to projevuje? Jak se léčí? A jak velice specificky strava ovlivňuje přirozenou funkci lymfatického systému? Myslíte si, že jde o ojedinělou problematiku? Nikoliv, je častější, než si myslíte. Avšak často je tato problematika bagatelizována i z řad lékařů. 
 
Tato problematika jde ruku v ruce s civilizačními onemocněními a jedná se i po psychosomaticky laděný zdravotní problém... 
 
Není radno lymfatický systém zanedbávat, jedná se o naši "zlatou stoku", bez které by nebyl život... Narušení funkcí lymfatického systému ovlivňuje i redukci hmotnosti... A výživa má na lymfatický systém velmi výrazný vliv, je jasné, že je velmi zásadní, co nám kanalizací teče a jaká je odolnost tohoto odpadního systému.
 
Webinář je vhodný pro klienty s onemocněními lymfatického systému, zdravotnické obory, fyzioterapeuty, výživové poradce, ale i pro všechny, co chtějí pečovat o své zdraví a dovzdělat se v oboru preventivní výživy...
 

Na co se můžete na webináři těšit?

  • Popis lymfatického systému - anatomie, fyziologie, význam
  • Faktory ovlivňující správnou činnost lymfatického systému
  • Faktory poškozující lymfatický systém
  • Onemocnění a poškození lymfatického systému - výživová doporučení při jejich léčbě i prevenci
  • Vhodné suplementy a přírodní suroviny pro podporu správné činnosti lymfatického systému
  • Komprese, lymfodrenáže, pohybové aktivity, autolymfodrenáž, dechová cvičení
  • Psychosomatika propojená s lymfatickým systémem
Webinářem vás bude provázet Mgr. Ing. Markéta Rozinková.  Akreditovaná nutriční poradkyně pro klienty, co řeší nadváhu i podváhu, i pro ty, co mají v důsledku zdravotních omezení zvláštní požadavky na stravu. Zabývá se klienty i z pohledu autoimunity, signálů těla i preventivním působením na zdraví klientů. .

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.