500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Certifikát
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa v prevenci kardiovaskulárních chorob
garant: Mgr. Petr Loskot
U vás doma

Kardiovaskulární choroby sužují naši společnost. Jak se stravovat v jejich prevenci, a co vše dělat, abyste minimalizovali riziko jejich rozvoje? Na to vše odpoví Mgr. Petr Loskot ve svém webináři. 

Výživa v prevenci kardiovaskulárních chorob

Kardiovaskulární choroby jsou ve vyspělé západní společnosti nejčastější příčinou úmrtí. Mnohé studie prokázaly, že naše výživa podstatným způsobem ovlivňuje vznik těchto onemocnění. Jak se tedy podle nejnovějších výživových doporučeních stravovat, abychom toto riziko co nejvíce minimalizovali? Těšit se můžete na podrobné informace o správném výběru tuků, jejich složení a vlivu na hladinu krevních lipidů, ale i na další živiny, které jsou se zdravím srdce a cév spjaty.

Na co se můžete těšit?

  • Vývoj kardiovaskulárních onemocnění
  • Prokázané vlivy na vznik KVO onemocnění v naší výživě a našem životním prostředí
  • výživová doporučení pro minimalizaci rizika KVO onemocnění
  • Vhodný výběr potravin
  • Rizikové aspekty životního stylu pro vznik KVO onemocnění
  • Rizikové a protektivní faktory ve výživě

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání: 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.