500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Video popisy
Z pohodlí domova
Webinář:
Jóga od základu
garant: Tereza Vozárová
U vás doma

Webinář, která vás provede pomocí videí, přednášky a popisu základními jógovými pozicemi. Ty následně můžete využít ve svém fitness tréninku i kondiční přípravě. Webinář pro Vás připravila lektorka jógy a fyzioterapeutka Tereza Vozárová. 

Webinář: Jóga od základu

Jóga se využívá v mnoha sportech stále více a více. Mnoho lidí si také navyklo na její provádění jako doplňkového sportu nebo přístupu v kondiční přípravě, ve svých trénincích a mnoha sportech za účelem lepší mobility,  flexibility, síly, regenerace i relaxace. V našem webináři bychom vás rádi provedli základními principy a technikami, které se v jógovém cvičení využívají, varovali před častými chybami, a naučili principy základních poloh pro trénink doma i v tělocvičně. 

Naše slovenská lektorka Terezka ke kurzu dodává toto: "Webinár je predovšetkým pre ľudí, čo cvičia jógu doma (podľa online videí vlastná prax)  sú začiatočníci, alebo chcú začať a radi by robili jogu správne. Takisto je vhodný pre športovcov, ktorý využívajú jogu ako kompenzačný tréning pre seba či svojich klientov. preberieme základy jógy, jej výhody a nevýhody. Základnú stavbu lekcie, následnosť pozícii, dych v jóge a správne prevedenie základných asán. "

Osnova kurzu: 

  • základy jógy
  • stavba tréninkové jednotky
  • základní pozice a jejich provedení 
  • popis a video jednotlivých asán

Lektorem dne je Mgr. Tereza Vozárová - fyzioterapeutka, doktrorandka a lektorka jógy.

Délka webináře je 2-3 hodiny. 

jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Webinář se koná ve středu 9. 6. 2021 v prostředí ClickMeeting, a to od 17.00

Registrace končí v 8.00 tentýž den nebo po naplnění kapacity. 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.