1000,- Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ 1000 Kč
garant: Mgr. Jan Caha
01.12.2024

DÁRKOVÉ POUKAZY nejen na Vánoce?

Přemýšlíte, čím obdarovat sebe či své blízké,  ale nejste si jisti konkrétním výběrem z naší nabídky? Přesně pro vás jsme připravili vánoční dárkové poukazy, které lze využít na celou naší nabídku: webináře, jednodenní kurzy, rekvalifikační kurzy. Kde se spolu potkáme, záleží čistě na vašem výběru. Platnost poukazu je dva roky od jeho vystavení.

 

JAK ZÍSKÁM POUKAZ?

Stačí scrollovat na této stránce úplně dolů a vyplnit údaje pro platbu (údaje toho, kdo bude poukaz hradit). Následně e-mailem obdržíte potvrzení o objednávce, ve kterém budou i informace k samotné platbě. Jakmile uhradíte, dorazí vám faktura a v ten moment považujeme vaši objednávku na vyřízenou. 

Poukazy jsou posílány elektronickou formou na e-mail kupujícího do 2 dnů od objednávky. Pokud budete vyžadovat jinou cestu zaslání, dejte nám to prosím vědět (zde je třeba počítat s dobou dodání zhruba 7 pracovních dní). 

 

JAK MOHU POUKAZ UPLATNIT?

Jakmile si vyberete z naší nabídky vzdělávací akci, přihlásíte se na standardní cestou. Ve chvíli, kdy obdržíte potvrzení vaší rezervace formou e-mailu, přepošlete nám, prosím, toto potvrzení s informací, že chcete uplatnit poukaz s číslem XX a pak se můžete těšit na samotný kurz.

 

MÁM DALŠÍ DOTAZY?

Neváhejte se na nás kdykoli obrátit: urbankova@fitnessinstitut.cz. Rádi odpovíme jakékoli dotazy.

 

Přejeme vám krásné adventní dny a těšíme se na vás v dalším roce.

Tým Fitness Institut

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
01.12.2024 -- h Dle vašeho výběru 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz