700,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Mistr komunikace
garant: Bc. Martina Kulichová
U vás doma

Na počátku bylo slovo. A slovo je kouzelná součást našich životů. Díky komunikaci můžeme změnit děj jakýchkoliv okolností. Děje se vám občas to, že vám někdo nerozumí nebo vás nechápe? Je komunikace vaší slabší stránkou? Jste introvertnější povahy? Bojíte se druhým nebo prostě někomu, sdělit, co máte opravdu na srdci, protože se domníváte, že by to neunesl nebo si o vás myslel něco špatného? Stává se vám, že chcete něco říci a vlastně ani nevíte jak? Nejdou vám zformulovat myšlenky do slov? Komunikace je nástroj velice účinný a přitom pro někoho tak složitý. Jsme jediný druh na zeměkouli, který používá k dorozumívání řeč. Tak proč ji nevyužívat ke svému prospěchu a říkat doopravdy, co chceme a co cítíme, tedy vyjadřovat svou hodnotu? Máme dar, dar řeči a tento seminář vám ukáže, jak být mistr komunikace. 

CO JE OBSAHEM

Naučíte se, jak spravně komunikovat s druhými a cítit se přitom svobodně a uvolněně. V dnešní době, kdy vládnou sociální sítě, je komunikace z očí do očí mnohdy až pravěký nástroj. Během semináře se dozvíte, jaké jsou základní principy komunikace, proč někdo komunikuje lépe a někdo hůře. Jak je vlastně komunikace podstatná v denodenním životě a jak nám může vyjadřování našich potřeb pomoci k dosahování cílů. A v neposlední řadě se naučíte vyjadřovat svou hodnotu, kdy z vás bude sršet sebevědomý jedinec, který zná svou cenu.

Obsah semináře v bodech:

 • úvod do koučinku 
 • jak postupovat při konfrontaci
 • komunikace vs. manipulace 
 • jak snadno a lehce komunikovat své potřeby
 • poznej toho člověka, který na tebe kouká v zrcadle
 • co je to energie
 • sebehodnota, sebeúcta, sebevědomí, sebeláska a sebereflexe 
 • důležitost gestikulace a řeči těla 
 • proč nepoužívat předponu ne a slovo „je potřeba“ a „musíte“ 
 • metoda Feel Felt Found 
 • jak si správně přát, aby se vám přání splnilo
 • vytvořte si díky komunikaci život, jaký vy chcete 

LEKTOREM DNE JE...

... terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha. 

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Čas konání:  9:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.