700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Motivace a psychika
Mentoring
Z pohodlí domova
Webinář
Motivace jako pohon
garant: Bc. Martina Kulichová
U vás doma

Dozvíš se spoustu zajímavých informací z oblasti koučování, mentoringu a fungování psychiky. Uvidíš, že motivace je udržitelná a vede nás k lepším výsledkům. Dostane se ti praktických tipů, jak si motivaci udržet a jak s ní pracovat. Dnešní doba je plná stresových faktorů. Na semináři si je pojmenujeme a zjistíme, že pokud chceme, tak nás tyto faktory nemusí ovlivňovat. Obsahem semináře bude i využití svého potenciálu k tomu, abychom uměli ovládat svou mysl a nenechali, aby naše mysl ovládala nás. Prozkoumáš svá emoční nastavení z dětství do takové míry, že si uvědomíš, proč se ti některé věci v životě dějí či opakují a díky tomu odblokuješ tzv. cyklení  nepříjemných situací a nic ti nebude už bránit k naplňování tvých cílů a snů.

Obsah semináře v bodech:

  • úvod do koučinku
  • poznej své emoční nastavení, které si neseš z dětství
  • re-akce na různé životní situace mohou být různé
  • namotivuj sám sebe k lepším výkonům
  • pozitivní x negativní motivace
  • vnitřní x vnější motivace
  • jak předejít syndromu vyhoření
  • využij svůj potenciál

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

 

Čas konání:  9:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.