700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Emoce a psychika
Motivace
Z pohodlí domova
Webinář:
Nastav hlavu na hubnutí
garant: Bc. Martina Kulichová, MBA
U vás doma

Možná jste už pojem emoční tuk slyšeli možná ne. Mluvíme o psychosomatických jevech těla, které v souhře s našimi nezpracovanými emocemi a hormonálním systémem vytváří “ideální prostředí” pro zadržování tuku v partiích, které jdou těžko shazovat. Někdy ani úprava jídelníčku či větší intenzita cvičení nemusí pomoci zbavit tělo přebytečného tuku. Na vině je částečně naše podvědomí a v něm nezpracovaná traumata či křivdy, které člověk zažil a nese si je v sobě. Lidé si pak kolem sebe vytvoří „ochranné kruhy“/„emoční polštáře“, aby je ta bolest dále už nemohla trápit. Avšak vše jde změnit. A tento seminář vám ukáže, co to je emoční tuk, proč ho konkrétně tělo vytváří a jak se ho účinně zbavit.

Webinář: Nastav hlavu na hubnutí 

Celý seminář pojmeme trochu jako „vědecký výzkum“ svého nitra a nezpracovaných emocí v návaznosti na tělo. Zjistíš, jaká je přesná definice Emočního tuku z hlediska psychosomatiky. Jak pracuje hormonální systém ve vazbě na stres. Proč tělo reaguje nárůstem tělesné hmoty, když se na vás všechno valí a proč to nejsme schopni ustát. Řekneme si, co je podvědomí. Kde se ukládají právě ty emoce, které ti škodí. Díky nim poznáš, jaké situace ti nedělají dobře a proč. Ukážeme si kolečko emočního tuku a cestu, jak z něj konečně uniknout.

Obsah semináře v bodech:

  • co je to emoční tuk
  • hormonální systém člověka a vliv stresu na něj
  • emoční vzorce chování a jejich dopady v dospělosti
  • vliv podvědomí na naše vědomí
  • PPP z hlediska psychosomatiky
  • tři důležitá fakta k udržení přijatelné hmotnosti těla
  • kolečko emočního tuku a jak ho přerušit
  • jídla se nemusíte bát
  • jak uvolnit nezpracované emoce, aby v nás „nehnily“

LEKTOREM DNE JE

...koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová, MBA. Vystudovala školu koučů a MBA v programu coaching, mentoring a leadership.
Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe a své tělo, jak zvýšit
sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v
jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Je autorkou
projektu a podcastu „Emoční tuk“. 

KOHO RÁDI UVIDÍME?

Všechny, kdo se chtějí posunout blíže ke kráse či dokonalosti vlastního těla. Dále všechny, koho zajímá emoční tuk, osobní rozvoj, koučink a ožehavá témata dnešní doby, která zní: Jak být šťastný ve svém těle. Jak být zdravý. Jak všechno stíhat a být dost dobrý. Jak být sebevědomý a sám sebou. A seminář je také hlavně pro všechny, kteří se chtějí zastavit, oddychnout a nasát nové informace.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.