700,- Kč
Profesionální lektoři
Z pohodlí domova
Certifikát
Praktické informace
Webinář
Nová éra podnikání v online světě pro trenéry a výživové poradce
garant: Radana (Wellspace)
U vás doma

Praktický webinář - nová éra podnikaní v online světě pro trenéry a výživové poradce. Vyber si i ty správný model fungovaní tvého podnikaní a dělej to co miluješ na plno! Proč už nestačí komunikovat s vašimi klienty tradiční “offline” cestou? Jak si zvolit správný model podnikaní v online světě a jak začít?

CO JE OBSAHEM

Tento webinář je pro každého trenéra či poradce, který se rozhodl věnovat svosvé činnosti na 100%! Podnikaní je cesta, no zároveň na této cestě nikdo nemusí vymýšlet znovu nové kolo. Proto jsme připravili webinář, který vám prakticky shrne a nabídne několik možných modelů podnikaní online na základě toho jaký je váš cíl. Jestli už za a) chcete využít online svět částečně pro svoje podnikaní nebo za b) chcete jít do toho naplno.

 

Obsah semináře v bodech:

  • Proč byste se neměli 100% spoléhat na sociální sítě - a jak předejít začátečnickým chybám v online podnikaní.

  • Úvodem do webináře bude praktický dotazník, který když vyplníte, bude sloužit jako konkrétní case study, kterou si během webináře z prodejního hlediska rozebereme - zjistíte tak, kde aktuálně ve své online prezentaci děláte chyby, anebo naopak co byste mohli zlepšit.
  • Další hlavní částí webináře je, že se naučíme pracovat s tzv. “magnetom” nebo “hodnotou zdarma” - která v online podnikaní pro účely získávání nových zákazníků a budování komunity nesmí chybět
  • A v neposlední řadě si krok za krokem probereme 5 hlavních modelů podnikání online - do vašich rukou tak dostanete přesný návod, jak se do toho můžete pustit vy, ihned po skončení webináře

 

Webinář je postavený na praktických příkladech a zkušenostech ostatních profesionálů v oboru prevence a zdraví, kteří mají úspěšné a funkční podnikání. Wellspace team je v kontaktu se 100vkami dalších trenérů a poradců, kteří takto úspěšně podnikají. Našim cílem je sdílet zkušenosti a zjednodušit vám všem cestu v tom co vás naplňuje a co přináší velkou hodnotu vaší komunitě = vaše podnikání.

LEKTOREM DNE JE...

Webinářem vás bude provázet Radana a David, zakladatelé projektu Wellspace. Wellspace je on-line aplikace, která pomáhá trenérům, koučům a terapeutům ke spokojenější klientele. Pohlídá za vás termíny, udrží pořádek v rezervacích a nakopne marketing. Wellspace vám přinese nadšené zákazníky, jistotu a podporu pro další růst.  Krom jiného mají oba přednášející víc jak 10 let zkušeností s online marketingem, prodejem služeb, zákaznickými strategiemi a se zdravým nastavením podnikatelským mindsetem. Jejich radostí je taktéž tvořit vzdělávací obsah ne jen v podobě webinářů, ale i podcastů pro všechny fitness trenéry, kouče a terapeuty. Jejich podcast přináší rady, rozhovory a tipy k (nejen) on-line podnikání. 

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.