2500,- Kč
Skripta
Certifikát o absolvování
Kvalifikovaní lektoři
Pánevní dno
garant: Mgr. et Bc. Klára Vomáčková

Za bolestmi zad nebo nohou, potížemi s kyčlemi, bolestivou menstruací, diskomfortem při pohlavním styku nebo inkontinencí se může skrývat právě dysbalance v oblasti pánevního dna. Není to jen záležitostí žen, ale týká se i mužů. Možná jsi už slyšel i pojem diastáza. Netýká se jen žen po porodu. Pokud sportuješ, tak by tě mělo zajímat správné zapojení břišních svalů a dech. 

CO JE OBSAHEM

Pánevní dno je součástí každého z nás a i přesto na něj zapomínáme. Na kurzu se dozvíš, co pánevní dno tvoří, na co jej máme a jak s nním správně pracovat. Uvedeme si rizika a nejčastější potíže, které oblast pánevního dna provázejí. Je nutné vědět, že pánevní dno není bodem našich myšlenek pouze v období těhotenství, ale naopak ve všech fázích života.
Jak to vlastně všechno funguje a vypadá a proč bychom měli při dřepu pracovat a i s touto částí těla? To vše si podrobně probereme. Den bude rozdělen na dvě hlavní části, a to teoretickou a praktickou.
S sebou si odneseš skripta, dostanete, anatomický model na ukázku, zásobník praktických cviků a spoustu nových poznatků. 

Obsah semináře v bodech:

  • definování pojmu pánevní dno - anatomie, fyziologie, funkce
  • nejčastější rizika, potíže
  • aktivace pánevního dna
  • aplikace do sportovního prostředí...

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka a trenérka ve Fit and Tasty, doktorant v oboru kinantropologie a vyučuje na fakultě sportovních studií.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro každého, kdo se zajímá o své tělo a rád by zjistil více o problematice hluboce uložených svalů pánevního dna. Vítání jsou trenéři, aktivní sportovci, ženy i muži bez rozdílu věku. 

NEPŘEHLÉDNI

Místo konání: 

  • BRNO - Fit And Tasty, Botanická 53a

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza 

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budeš moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.