700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Pozitivní psychologie aneb radostnější v životě
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

 Webinář Pozitivní psychologie aneb radostnější v životě

Speciální den, ve kterém se podíváme na náš život novým pohledem. Seminář jako zastavení a zamyšlení nad vlastním životem a naučenými stereotypy. Několik praktických technik, jak můžeme svůj život obohatit a přes zažité těžké chvíle prožívat více radosti, spokojenosti a štěstí.

Mnoho z nás se ve svém životě zaměřuje:

  • na negativní aspekty života a problémy
  • na snahu zbavit se problémů
  • na vlastní nedostatky a slabé stránky
  • na nedůležité činnosti
  • na budoucnost

Cíl kurzu:

Díky interaktivním cvičením můžete své nastavení změnit a začít se vědomě radovat z prožitých chvil a užívat si více přítomnosti. Můžete tak do života dostat nejen více radosti, ale i smyslu, důvěry a posílit svou vlastní odolnost.

Webinářem vás provází Mgr. Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a mnoho let působila jako manažerka. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků, osobně rozvojových seminářů a certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala tři osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy, Rozchod jako nový začátek a Jak zvládnout stres a posílit odolnost. 

Při seminářích a práci s klienty využívá moderní poznatky z pozitivní psychologie, neurovědy. Mimo ČR vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, Madeiře, na řeckých ostrovech, ale i třeba v New Yorku. Je průvodkyní na cestách, ale i k duši každého klienta. Více informací na: www.dagmarkozinova.czwww.zenskecykly.czwww.mujrozchod.czwww.umenivest.cz

 

 Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti

Čas konání:  17:00


 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.