1050,-,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Webinář:
Sestavování jídelníčku
garant: Mgr. Jan Caha
U vás doma

Webinář na téma praktického sestavování jídelníčku s Mgr. Janem Cahou, který tě provede kompletním nastavením jídelníčku a jeho seskládáním včetně zařazení potravin. 

Velký webinář: Sestavování jídelníčku

Webinář "sestavování jídelníčku" je zaměřen na praxi ve skládání jídelníčku. V kurzu se naučíš výpočty jednotlivých energetických příjmů, výpočet makroživin i trojpoměrů živin a jejich nastavení v jídelníčku. Velká část kurzu je zaměřena na vhodný výběr jednotlivých potravin a zdrojů makroživin, úskalí při jejich výběru a vhodné kombinace potravin tak, aby byl jídelníček co nejvyváženější a odpovídal cíli, který od jídelníčku očekáváš. 

Sestavit kvalitní jídelníček není jednoduché, o to více, pokud se snažíte o správné stravování, vhodný výběr potravin a optimální množství jednotlivých makroživin. Kurz "sestavování jídelníčku" pod vedením Mgr. Jana Cahy ti představí základy sestavování jídelníčku, nastavení jednotlivých živin, ale i doporučení v příjmu potravin. 

 Na co se v semináři můžeš těšit? 

  • Proč řešit vlastní jídelníček? 
  • Nastavení energetického příjmu a jeho výpočet
  • Nastavení příjmu makroživin
  • Vhodný výběr potravin a odlišnosti mezi nimi
  • Vhodné zdroje sacharidů a jejich výběr
  • Vhodné zdroje tuků a jejich výběr
  • Vhodné zdroje bílkovin a jejich výběr
  • Specifické odlišnosti výživových směrů, frekvence stravování 
  • principy hubnutí a nabírání svalové hmoty

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání: 16:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.