700,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Spánek a sny pro spokojený život
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

Spánek je pro náš život důležitější než si možná myslíme. Ovlivňuje téměř každou oblast našeho žití. Zdraví, vztahy, ale i práci. Nespavost způsobuje řadu zdravotních i psychických potíží. Až třetina lidí uvádí potíže se spánkem. Jak to tedy udělat a dobře se vyspat? Budeme si povídat nejen o důležitosti spánku, ale i tom, jak na to. Navíc během noci přichází sny, které mají specifickou funkci v našich životech. Co nám přináší? Jaké je jejich poselství? 

Webinář: Spánek a sny pro spokojený život

Cíl kurzu: zlepšit kvalitu spánku a seznámit se se svými sny. 

Kurz je vhodný pro každého kdo nekvalitně spí, a chce se dozvědět více o snech a ze snů. 

Obsah semináře v bodech

  • proč je kvalitní spánek důležitý
  • jaké jsou fáze spánku
  • kdy je nejlepší jít spát a proč je dobré respektovat spánkový režim
  • jak souvisí spánek se stresem
  • řekneme si o spánkové psychohygieně 
  • jak na nespavost a jiné spánkové neduhy
  • prostě, jak se naučit lépe spát a k tomu ještě i snít
  • své sny si nejen pamatovat, ale i z nich získat informace
Webinářem vás provází Mgr. Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a mnoho let působila jako manažerka. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků, osobně rozvojových seminářů a certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala tři osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy, Rozchod jako nový začátek a Jak zvládnout stres a posílit odolnost. 

Při seminářích a práci s klienty využívá moderní poznatky z pozitivní psychologie, neurovědy. Mimo ČR vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, Madeiře, na řeckých ostrovech, ale i třeba v New Yorku. Je průvodkyní na cestách, ale i k duši každého klienta. Více informací na: www.dagmarkozinova.czwww.zenskecykly.czwww.mujrozchod.czwww.umenivest.cz

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Čas konání:  17:00

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.