700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Trénink začátečníka a jeho periodizace
garant: Mgr. Jan Caha
U vás doma

Webinář zaměření na periodizaci v tréninku začátečníka a praktické tréninkové plány tak, abychom postavili kvalitní základ pro další vývoj sportovce ve fitness nebo obecně silových sportech. Přednášejícím je Mgr. Jan Caha - doktorand studia Kinantropologie na MU v Brně se zaměřením na silový trénink a garant vzdělávacího zařízení. 

Webinář: trénink začátečníka

V tomto webináři se zaměříme na konkrétní fáze a vývoj začátečnického tréninku od absolutního začátečníka, po trénink pokročilého sportovce, periodizaci, vývoj pohybových schopností a dovedností. Zaměříme se také na praktické sestavování tréninkových plánů s různými cíli, které můžeme v tréninku začátečníka sledovat. 

Obsah webináře: 

  • cíl tréninku začátečníka 
  • pohybové schopnosti a dovednosti (technika vs. síla) 
  • periodizace v tréninku začátečníka (absolutní začátečník, začátečník, začátečník pokročilý) 
  • skladba tréninkové jednotky
  • důležité tréninkové proměnné 
  • střed těla 
  • stroje vs. činky
  • obecné principy rozvoje síly a svalové hmoty

 

Lektorem dne je Mgr. Jan Caha - garant vzdělávacího zařízení a doktorand Masarykovy univerzity v oboru Kinantropologie.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.