2500,- Kč
Kvalifikovaný lektor
Skripta
Certifikát
Funkční trénink
garant: Smolka / Pavelek

Funkční trénink je nyní celosvětovým trendem ve světě fitness a zdravého životního stylu. Co se však pod tímto pojmem skrývá a co přesně dělá obyčejný trénink funkčním?

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je nemalý zásobník cviků, které je vhodné do běžného funkčního tréninku zařadit, obohacený o zdůvodnění, co daný cvik činí funkčním. Důraz je kladen především na správné provedení cviků, a tak zjistíš, že cvik je funkční při jeho správném provedení. Pozornost je věnována i správnému dýchání, které je základem pro správné provedení cviku. 

Obsah semináře v bodech:

  • definice a vymezení funkčního tréninku
  • technika základních cviků z funkčního hlediska
  • základy správného dýchání
  • zapojení pomůcek a jejich výhody při využití v tréninkové jednotce
  • praktické ukázky funkčních cviků

LEKTOREM DNE JE...

... v Brně a v Praze Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

...  v Ostravě Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková) - inklinuje především k individuálnímu poradenství a cvičení. Věnuje se lektorské činnosti, vede edukační semináře a workshopy, vzdělává veřejnost v oblasti fitness. Pomáhá lidem zlepšovat zdravotní stav, redukovat váhu a posílit jádro. Snaží se učit své klienty získat kontrolu nad vlastním tělem a pracovat s psychikou. Zabývá se také kineziotapingem.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí obohatit své znalosti, co se týká provedení a techniky daných cviků, následně i modifikace cviků pro klienty s jakýmkoliv zdravotním omezením. Doporučejeme všem zájemcům absolvovat seminář Funkční diagnostika I., který je ideálním předpokladem pro vaši účast na semináři Funkční trénink.

NEPŘEHLÉDNI

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6 nebo MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7
  • PRAHA - Victory Fitness,  Křesomyslova 384, Praha - Nusle

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 10.00 -17.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.