700,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Certifikát o účasti
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa pro mikrobiom
garant: RNDr. Bezdíček-Králová, PhD
U vás doma

Navazujeme na první webinář, který se zabýval mikrobiomem jako celkem a v dalším webináři se podíváme pouze na vhodnou výživu pro mikrobiom s cílem lepšího a pevnějšího zdraví a trávení. 

Webinář: Výživa pro mikrobiom

Pokračování úspěšného webinář "mikrobiom" se zaměřením nyní pouze na výživu s RNDr. Stanislavou Královou, PhD. tě zavede do všech zákoutí vhodné výživy pro váš mikrobiom. Napomůže tak najít ideální prostředky práce s tvojí střevní mikroflórou s jasným cílem, tím je zlepšení metabolismu, vstřebávání a hlavně celkového zdraví, které s mikrobiomem úzce souvisí. 

Na co se můžeš těšit? 

  • mikrobióm a co když nefunguje? 
  • onemocnnění spojené s nefungujícím mikrobiomem
  • intolerance a mikrobiom
  • Jak mikrobiom nakopnout? 
  • fermentace
  • potraviny benefitní pro mikrobiom
  • probiotika, prebiotika
  • Čím si neničit mikrobiom

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání:  17:00

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.