700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Psychologie motivace, disciplíny a vůle
garant: Bc. Petr Mutinský
U vás doma

Webinář: Psychologie motivace, disciplíny a vůle

Chcete pracovat na nových věcech a získat novou energii, další drive, ale nevíte, kde a s čím začít? Tímto webinářem vás provede Bc. Petr Mutinský, magisterský student oboru Psychologie na FF UK, certifikovaný life kouč, trenér a výživovým poradce. Webinář je koncipován takovým způsobem, aby vám sloužil jako komplexní návod pro vás samotné nebo vaše klienty.

Na co se můžete těšit? 

Co dělat, pokud postrádáte motivaci? Jak posilovat svou vůli? Jak disciplína může pomáhat, ale i škodit? Společně se zaměříme na to, jak se vymanit ze zaběhlých stereotypů a začít postupně měnit svůj život, krok po kroku.

  • Pochopení jednotlivých psychologických aspektů
  • Proč je pro nás trénink vůle tak důležitý? Jaké metody pomáhají? Proč jsou
  • pro nás určité věci tak náročné?
  • Vysvětlení jednotlivých motivů a motivačních sil
  • Co vede ke zvyšování, nebo naopak snižování výkonu
  • Jak chápat a kultivovat vůli
  • Efektivnější myšlení a přístup ohledně jednotlivých úkolů
  • Nastavení si priorit, cílů a vizí
  • Vnitřní vs vnější motivace, síla prostředí a zpětné vazby

Lektorem dne je Bc. Petr Mutinský, trenér kalistheniky & fitness, učitel jógy, výživový poradce a student psychologie v posledním ročníku magisterského studia na FF UK. Petr působí jako odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl, kdy vzdělává současné i budoucí generace trenérů. Krom toho také založil vlastní posilovnu ATA GYM (Athletic Training Academy) a nahrává podcast MojeVize s odborníky na fyzické i duševní zdraví.

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 


Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.