700,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Vědecky podložená fakta
Webinář:
Intuitivní stravování a anti-dietní kultura
garant: Markéta Gajdošová
U vás doma

Intuitivní stravování je často označováno jako „jediná dieta, kterou potřebujete“. Má však spoustu háčků, nepochopení, otisků nešetrně uchopeného komerčního pojetí a diskreditace dietetiky jako vědy. Jedná se přitom o pomyslný zlatý hřeb stravovací cesty, v němž se stravujete výhradně dle potřeb vlastního těla, bez přebytečného analyzování, počítání či jiného monitoringu. Ač jde o nejpřirozenější formu stravování, v dnešní době je paradoxně často vzdáleným konceptem, který se musí znovu učit. Poslouchání signálů těla totiž není vždy samozřejmostí.

Webinář: Intuitivní stravování a anti-dietní kultura

Ve webináři "Cesta ke zdravé výživě a chyby, které vás na ní mohou potkat" vás Markéta Gajdošová, frekventantka finálního roku RDN titulu v dietetice a průkopnice originální evidence-based metodiky intuitivního stravování, seznámí se s konceptem intuitivního stravování a (anti)dietní kultury, oficiálními pilíři této stravovací techniky, teorií i praxí, zásadními chybami a především pak s tím, jak se k intuitivnímu stravování „projíst“. 

Na co se můžete na webináři těšit?

  • Koncept intuitivního stravování - aneb co je a co není
  • Pilíře intuitivního stravování
  • Nutriční, metabolické a hormonální předpoklady intuitivního stravování
  • Kdy je intuitivní stravování vhodné a kdy naopak škodí
  • Anti-dietní kultura
  • Mír s jídlem
  • Chuť, hlas a sytost
  • Emoce v jídle

Lektorem dne Markéta Gajdošová

Jedna z nejvyhledávanějších výživových specialistek československé scény, zakladatelka konceptu MG COACHING® a společnosti MG Nutrition™, frekventantka finálního roku RDN titulu v klinické výživě a dietetice na lékařské fakultě prestižní Florida International University Miami, na níž navázala zahájením nutriční terapie na University of Massachusetts Boston. Dále také autorka bestsellerů Cesta k opravdovému jídlu a Další krok Cesty a podcasterka stojící za jedním z nejposlouchanějších českých kanálů o výživě Marketa's Vibes. Markéty koncept dnes čítá vlastní tým výživových specialistů, mezinárodní projekty a její klientela již stovky jmen od běžné klientely přes olympijské sportovce až po královskou rodinu.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  16:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.