700,- Kč
Profesionální lektoři
Zkušení lektoři
Certifikát
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Webinář:
Suplementační postupy ve fitness a silových sportech
garant: Mgr. Petr Loskot
U vás doma

Doplňky stravy jsou fenoménem současného sportu i běžného života. V záplavě suplementů však není možné se zcela zorientovat, a tak jsme pro tebe připravili webinář: Suplementační postupy ve fitness a silových sportech s Mgr. Petrem Loskotem. 

Webinář: Suplementační postupy ve fitness a silových sportech

Webinář tě provede světem doplňků stravy, a to z pohledu vědy a funkčnosti. Po webináři budeš kompetentní zorientovat se ve výběru doplňku stravy adekvátně pro tvoji sportovní disciplínu nebo do běžného života. Seminářem tě provede Mgr. Petr Loskot. 

Na co se můžeš těšit? 

  • Ukotvení doplňků stravy v legislativě - bezpečnost DS, co může a co nemůže DS obsahovat? Můžeme považovat DS za léčivo? EU vs. USA verze DS
  • Nejužívanější skupiny doplňků stravy - jaké zvolit vzhledem k cílům, složení, dávkování, časování
  • Proteinové přípravky - jaký protein vybrat do diety, jaký do objemu, jaký po vytrvalostním výkonu? Dávkování, rozdíly ve složení, aditiva v proteinech, bezpečnost, rozdíly ve výrobě a vliv na kvalitu
  • Gainery - Výrobky plné nekvalitních bílkovin a cukru, nebo šikovný pomocník? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Kreatin, BCAA, glutamin - Výběr, složení, dávkování, časování
  • Nakopávače a stimulanty - Jaké látky by měla mít ideální předtréninkovka? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Spalovače - Jaké látky by měl obsahovat efektivní spalovač tuku? Výběr, složení, dávkování, časování
  • Vitaminy a minerální látky - Výběr, složení, dávkování, časování, interakce ve vstřebávání a jak je obejít

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.