700,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Vše, co ví současná věda o příjmu bílkovin v silovém sportu
garant: Mgr. Petr Loskot
U vás doma

Proteiny jsou klíčovou živinou pro všechny silové sportovce nejen na vrcholové, ale i rekreační úrovni. Jak co nejefektivněji nastavit příjem bílkovin pro tuto oblast sportu, Vám poskytne zbrusu nový webinář: Vše, co ví součaná věda o příjmu bílkovin v silovém sportu.


Webinář: Vše, co ví současná věda o příjmu bílkovin v silovém sportu

Bílkoviny jsou tou nejdůležitější živinou pro všechny silové sportovce. Mají totiž zásadní vliv na růst a regeneraci svalové hmoty nebo její udržení při redukčním režimu. Ve sportovní výživě u tématu příjmu bílkovin se však stále můžeme setkat s různými mýty a nepřesnostmi, které mohou vést ke zbytečným chybám ve stravování a ke zhoršení dosahovaných výkonů. Tento webinář Vás provede nejčastějšími otázkami o příjmu bílkovin za účelem maximalizace svalové hypertrofie a síly, abyste získali ucelený a studiemi podpořený pohled na tutu problematiku. Webinář pro vás připravil Mgr. Petr Loskot.
 

Na co se můžete těšit? 

 • Moderní nástroje pro posuzování kvality bílkovin v potravě
 • Živočišné vs. rostlinné zdroje bílkovin
 • Trávení a vstřebávání bílkovin
 • Osudy bílkovin v organismu
 • Příjem bílkovin pro udržování a nabírání svalové hmoty
 • Příjem bílkovin v dietě
 • Bezpečnost vysokého příjmu bílkovin
 • Ideální jednorázová porce bílkovin
 • Časování příjmu bílkovin během dne
 • Příjem bílkovin kolem tréninku
 • Příjem bílkovin na noc
 • Proteiny a doplňky stravy
 

Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  17:00


Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.