700,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Zdravé trávení celostně
garant: J.Zahradníková, K.Sedláková
U vás doma

Webinář: Zdravé trávení celostně 

Trápí Vás nadýmání, pálení žáhy, zácpa, průjem či celkový trávicí diskomfort? Víte, že nerovnováhy v oblasti trávení ovlivňují naši energii, sportovní výkon, dobrou náladou, štíhlou postavou ba co víc, často stojí na počátku mnoha zdravotních problémů?

V tomto semináři Vám vysvětlíme, jak to všechno spolu souvisí. Podíváme se i na to, jak efektivně řešit časté trávicí dysbalance pomocí vhodné výživy, nutraceutik, režimových opatření, bylinné terapie a jiných návyků.

Webinář je zaměřen zejména na praktické tipy, které můžete využít v praxi při řešení trávicích problémů sebe či svých klientů.


Na co se můžeš těšit?

  • Co je trávení a jak funguje v holistickém pojetí
  • Terapii vhodnou při řešení refluxu s praktickými tipy
  • Terapii vhodnou při řešení hypochlorhydrie s praktickými tipy
  • Terapii vhodnou při řešení nadýmaní s praktickými tipy
  • Terapii vhodnou při řešení průjmu s praktickými tipy
  • Terapii vhodnou při řešení zácpy s praktickými tipy
  • Příkladové kazuistiky 

Lektorem dne jsou terapeutky z Centra nývyků:

Jana Zahradníkova, DiS.

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka. Vystudovala nutriční terapii a své poznání rozšířila o kurzy trenéra, kouče a nyní studuje nutriční medicínu na Škole klinické naturopatie. V praxi s klienty jí srdce táhne do propojování přístupů západní a východní medicíny, dbá na práci s emočním profilem klientů a pomáhá svým svěřencům na cestě k uzdravení z chornických nemocí díky moudré změně myšlení a správně nastaveným každodenním návykům.


Ing. Kristína Sedláková

Výživová specialistka a terapeutka. Vyštudovala pětileté inženýrské studium oboru Výživa lidí. Své znalosti v současnosti prohlubuje studiem nutriční

medicíny a západní fytoterapie na Škole klinické naturopatie. Ve své praxi se specializuje zejména na lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s trávicími potížemi a intolerancemi. Mimo oblast trávení se stará o své klienty s chronickými dysbalancemi za pomocí funkční výživy a změny životního stylu.

 

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tebe bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneě do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů". Zde vidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

 Čas konání:  16:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.